В Україні видали перший безвідсотковий кредит на квартиру

На Луганщині видали перший безвідсотковий кредит на житло на період у 30 років за державною програмою.

«Голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз вручив ключі від квартири молодої мами Єлени Бахреєвій. Вона стала учасником Програми сприяння забезпеченню житлом педагогічних і науково-педагогічних працівників, медпрацівників, працівників культури і мистецтв, держслужбовців, посадових осіб місцевого самоврядування в Луганській області на 2013-2017 роки», — йдеться у повідомленні Бізнес.

Повідомляється, що розмір кредиту склав 94% від нормативної вартості квартири. У даному випадку це 375 тисяч гривень, які були виділені з обласного бюджету.