В УДПУ завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології»

24-26 квітня 2018 року в УДПУ імені Павла Тичини проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». До університету, який є базовим закладом вищої освіти для проведення олімпіади 8 років поспіль, завітали студенти, науково-педагогічні працівники із 28 закладів вищої освіти І – ІV рівнів акредитації.

Високопрофесійне журі, до складу якого ввійшли провідні науковці в галузі професійної та технологічної освіти (голова журі – професор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Євгеній Кулик), оцінювало рівень теоретичної та практичної підготовки майбутніх учителів, їх уміння розробляти план-конспект уроку, працювати з учнями, використовувати інтерактивні форми і методи навчання, інноваційні технології, реалізувати мету навчання.

Студенти зі всієї України демонстрували теоретичні знання із фахових дисциплін, проводили фрагменти уроків, захищали творчі проекти.

За результатами проведення олімпіади відбулась церемонія вручення дипломів і грошових премій призерам та грамот – учасникам.

Дипломи І ступеня одержали:

Ігуменов Андрій (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка)

Рутковська Анжела (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка)

Бойко Інна (Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю. Кримського)

Дипломами ІІ ступеня нагороджені:

Тржесковський Іван (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини);

Яворський Дмитро (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова);

Бойчук Світлана (Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського);

Напалько Валерія (Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка);

Вальоса Євгеній (ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка»);

Кривобокова Олена (Комунальний заклад «Покровський педагогічний коледж»).

Володарями дипломів ІІІ ступеня стали:

Мілінчук Руслан (Тернопільський національний  педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка);

Пасько Олександр (Рівненський державний гуманітарний університет);

Курин Михайло (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);

Башинський Тарас (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»);

Кострич Володимир (Хмельницький національний університет);

Крамаренко Наталія (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка);

Федорук Катерина (ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»);

Пипенко Ольга (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»);

Лук’янчиков Андрій (Бердянський державний педагогічний університет);

Богданов Руслан та Початенко Яна (ВКНЗ «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»);

Нехай Дмитро (Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю. Кримського);

Іванів Андрій та Лотоцька Катерина (Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича);

Мушкет Юлій та Ботавіна Анастасія (Комунальний заклад «Покровський педагогічний коледж»);

Алєксєєвець Поліна (Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету);

Ващеня Софія (Ржищівський гуманітарний коледж);

Белякова Тетяна (Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»).

Голова Всеукраїнської асоціації наукових та практичних працівників технологічної освіти, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, професор УДПУ Олександр Коберник вручив особливі відзнаки – Дипломи лауреатів премій імені Г.Є.Левченка та В.К.Сидоренка студентам, які здобули І місце в олімпіаді.

В рамках масштабного наукового заходу відбулися Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» та виставка творчих робіт студентів і викладачів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича «Тарас Шевченко – художник. Погляд із ХХІ століття».

Колектив університету вітає студентів-переможців олімпіади та їхніх наукових керівників і бажає подальших успіхів у науковій діяльності, незгасного ентузіазму в творчих пошуках.

За інформацією УДПУ