КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В Саакашвілі забрали громадянство: він подає апеляцію

Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Його захисники заявили, що подаватимуть апеляцію на таке рішення.
26 липня з’явилась інформація про те, що Міхеїла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Проте офіційного підтвердження довго не було.
27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства через те, що він наче надав недостовірну інформацію під час оформлення заяви на його отримання. За збігом обставин зараз Міхеїл Саакашвілі перебуває у США і навіть теоретично не зможе з українським паспортом повернутись в Україну. З цього приводу він вже оприлюднив відеозвернення.
Вдень 27 липня на Майдані незалежності у Києві зібралось кількасот людей на підтримку Саакашвілі та, як вони кажуть, проти «свавілля влади».
Захисники Саакашвілі заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення про позбавлення екс-губернатора Одещини українського громадянства.
Про це під час акції протесту на Майдані незалежності у Києві заявив один з адвокатів політика Павло Богомазов, пише «Українська правда».
Разом з політиками та кількома нардепами він вже вранці четверга був у ГПУ, проте нічого нового їм там не сказали.
Щоб не складати руки, ми йдемо до адмінсуду, щоб оскаржити рішення про позбавлення Міхеіла Саакашвілі громадянства, – повідомив Богомазов.
Як пояснив захисник, апеляцію на це рішення можна буде подати після отримання паперової версії рішення.
Нардеп Юрій Дерев’янко, який вранці теж був у Генпрокуратурі, а вдень прийшов на мітинг на Майдані підтвердив, що зустрічався з генпрокурором Юрієм Луценком і той повідомив, що жодних нових справ проти Саакашвілі немає, а йдеться лише про дві старі екстрадиційні справи.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share