В пожежах згоріли майже тисяча українців

Від початку року через пожежі по всій Україні вже загинули 934 людини.

Майже щодня по всій Україні вогнеборці ліквідовують сотні пожеж, повідомляють в Державній службі з надзвичайних ситуацій

Лише минулої доби виникло 280 пожеж, внаслідок яких загинуло 4 людини, а ще 6 постраждали.

«Зазвичай, основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники у місцях, що легко доступні для дітей майже завжди призводять до пожеж у помешканнях», — йдеться у повідомленні.