КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В Моршині з’явилася власна Пейзажна алея

19 серпня у Моршині відкрито скульптурний ансамбль від автора Пейзажної алеї Костянтина Скритуцького. Такий подарунок своєму рідному місту зробила ТМ «Моршинська» на честь його 535-річного ювілею.

Скульптури втілили головні символи регіону природну воду у вигляді чудернацьких краплин, та корінних «місцевих жителів», мешканців карпатських лісів: білку, лисицю та карпатського тритона.

«Ми дякуємо батьківщині нашої води, народженої в Карпатах і прагнемо оновити обличчя Моршина, щоб місцеві жителі та гості міста пишалися не лише його статусом цілющого курорту», говорить Марко Ткачук, генеральний директор IDS Borjomi Ukraine.

Проект втілено за підтримки Моршинської міської влади та Департаменту туризму і курортів в рамках Міжнародного року сталого туризму. «На прикладі лише одного міста Моршин ми можемо побачити, як колаборація соціально-відповідального бізнесу та органів влади створює туристичну й культурну вартість своїм регіонам», відмітив Іван Ліптуга, Радник Першого віце-прем’єр-міністра Міністра економічного розвитку та туризму.

Як зазначають організатори проекту, скульптурний ансамбль стане не менш популярним, ніж Пейзажна алея у столиці, та приваблюватиме до міста більше туристів.

Таким чином, відтепер у місті народження природної мінеральної води можна не лише оздоровитися, а й чудово провести час. Завдяки природі, цілющим джерелам, а тепер і культурним цікавинкам, Моршин стане ще одинм пунктом на мапі туристиних маршрутів Західною Україною. І вже у День Незалежності кожен з мешканців та гостей міста зможе відвідати нову атракцію.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share