КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В елітному районі Києва почали відключати воду за борги

На столичному Печерську Київводоканал відключив холодне водопостачання 5 будинкам приватного сектора через накопичені борги.

Про це заявив начальник відділу по роботі з боржниками Олександр Соболєв, повідомляє прес-служба компанії.

Йдеться про приватні будинки за адресами: пров. Панфіловців, 7-9, вул. Землянська, 12, Миколи Раєвського, 11-А, Редутна, 46/10 та Редутна, 54-А.

«Їхні власники самовільно користувалися послугами централізованого водопостачання, не маючи для цього законних підстав. Загальна заборгованість цих помешкань понад 30 тисяч гривень», — йдеться в повідомленні.

Загалом на Печерську більше 1 тис. будинків користуються централізованим водопостачанням та водовідведенням незаконно. Розмір їх боргів за спожиту воду та каналізування вже сягає більше 500 тис. грн.

«Для несумлінних споживачів, яких відключили від водопостачання, можливе відновлення послуги після сплати заборгованості та подачі документів на укладення договору», — додав Соболєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Києва газову трубу підключили до водогону

ЖЕКи виконали перерахунок за надані і неякісно надані окремі послуги з утримання будинків і прибудинкових територій за вересень на 4,72млн грн.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share