КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Військові першого іноземного легіону АТО тренуються на Харківщині

На харківському полігоні тренується «Грузинський національний легіон». Два місяці тому бійці повернулись із зони АТО і не приховують, що чекають наказу їхати на передову, щоб захищати Україну.
Командир штурмової групи «Легіону» Джаба Лелашвілі зі своїми бійцями уже кілька років захищає Україну на Донбасі. Він вважає, що важливі не звання та погони, а те, що українці та грузини дуже подібні і мають схожі проблеми.
«Ворог – це той, хто вбиває, захоплює чи знищує те, що ми любимо чи те, що нам належить. Той, хто в нас прагне щось забрати – це вже недруг. Зараз спільний ворог України та Грузії – Путін», – заявив Джаба Лелашвілі.
«Грузинський легіон» уже більше року офіційно є в складі Збройних сил України. У лютому 2016 року, легіон увійшов до лав 54-ої механізованої бригади. Навесні бійців вивели із зони АТО, тому наразі вони посилено тренуються у військовому містечку. Військові ретельно відпрацьовують штурм будівлі, допомогу та евакуацію поранених, хоча не раз робили це на справжній війні.
Всі грузинські легіонери, які тут знаходяться, раніше проходили навчання в Грузії за стандартами НАТО. Ми всі воювали в Афганістані, – розповів боєць батальйону «Грузинський національний легіон» Валіко Ізорія.
На Донбасі грузини воюють під прапорами двох країн – України і Грузії. Це перші іноземці, які офіційно беруть участь у війні на Сході України. Утім, вони готові прийняти у свої лави й громадян інших держав – головне, разом побороти спільного ворога.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share