КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Візовий режим з Росією: Турчинов запропонував свою альтернативу

Для громадян Росії потрібно запровадити правило в’їзду в Україну тільки за біометричними паспортами, поки тривають дискусії про введення візового режиму між Україною та Росією.
Про це в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.
«Я вважаю, коли Європа відчиняє для нас двері у вигляді отримання безвізового режиму, ми повинні зробити так, щоб у ці двері не полізли носії антиєвропейської агресивної ідеології «русского мира», терористи, диверсанти, провокатори, злочинці і т.д.», – заявив глава РНБО.
Він зазначив, що перш за все Україна повинна захистити себе «від цієї небезпечної інфекції».
«І тут потрібна комплексна робота, а не тільки візовий режим», – додав Турчинов, додавши, що не розуміє аргументів противників візового режиму для громадян Росії.
За словами глави РНБО, поки в Україні триває дискусія щодо доцільності введення візового режиму з Росією, «ми не повинні втрачати час, а зробити те, що в наших силах».
Наприклад, ми повинні пускати громадян Росії тільки по міжнародних біометричних паспортах. У більшості росіян їх немає – це їхні проблеми. При цьому в обов’язковому порядку необхідно з кожного. хто в’їжджає з РФ, знімати відбитки пальців рук, сканувати сітківку очей, якщо є роги, копита і хвіст – фіксувати і це, – наголосив Турчинов.
«Ми повинні поставити надійний заслін, який захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів та іншого», – додав він.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share