Відкриття Центру російської мови і культури в Київському національному лінгвістичному університеті (20 вересня 2013 року)

20 вересня 2013 року  відбулося урочисте відкриття Центру російської мови і культури в Київському національному лінгвістичному університеті (КНЛУ), створення якого стало можливим завдяки спільним зусиллям університету, Благодійного фонду народного депутата України Ю.В.Іванющенка і Представництва Росспівробітництва в Україні.

Васько Роман Володимирович

Центр російської мови і культури КНЛУ оснащений науково-методичною, довідковою і культурологічною  літературою, подарованою Представництвом Росспівробітництва в Україні, і обладнаний найсучаснішими мультимедійними технологіями, наданими Благодійним фондом Ю.В. Іванющенка.
На урочистому відкритті  Центру були присутні ректор університету проф. Р.В. Васько, проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. І.І. Сєрякова, заступник керівника Представництва Росспівробітництва в Україні О.В.Москокова, головний фахівець-експерт Представництва Росспівробітництва О.М. Муравьев,  викладачі і студенти університету, які в своїх виступах висловили упевненість в тому, що новий Центр російської мови і культури КНЛУ не лише сприятиме поліпшенню якості викладання російської мови, організації наукових конференцій і виховних заходів, але і стане інформаційно-культурною платформою, що буде об’єднувати  всіх любителів російської словесності.