КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Відважні луцькі поліцейські, які врятували самогубця, отримали нагороди

На початку червня четверо луцький поліцейських врятували потенційного самогубцю, який намагався вистрибнути з 9 поверху. Відважний вчинок правоохоронців не залишився поза увагою вищого керівництва країни.
Нагадаємо, тоді четверо луцьких патрульних прибули на виклик про намір місцевого мешканця звести рахунки із життям. 21-річний парубок збирався стрибнути з вікна багатоповерхівки. Офіцер поліції Сергій Ліга кинув потенційному самогубцеві запальничку і цигарки, на мить відволікши його від задуманого. Коли молодик потягся по кинуте – поліцейський блискавично схопив його за руки. На допомогу напарнику, який утримував юнака, прийшов командир 4-ї роти патрульної поліції Луцька Сергій Цигульов.

Увага! Відео містить ненорматичну лексику
У цей час офіцери поліції Віктор Бубало та Ігор Воронов кинулись поверхом нижче і вже там підхопили хлопця за пояс. На допомогу патрульним прийшов один з небайдужих мешканців будинку Ігор Омельковець. Вони тримали хлопця, поки не прибула допомога.

12 червня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив луцьким патрульним відзнаки від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share