КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Відбитки пальців, сканування очей — Турчинов розповів про підготовку до візового режиму з РФ

Поки йдуть дискусії про введення візового режиму з РФ, росіян в Україні потрібно пропускати тільки за біометричними паспортами.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Коли Європа відкриває для нас двері у вигляді отримання безвізового режиму, ми повинні зробити так, щоб в ці двері не полізли носії антиєвропейської агресивної ідеології «русского мира», терористи, диверсанти, провокатори, злочинці і т.д. Та й себе, в першу чергу, ми повинні захистити від цієї небезпечної інфекції. І тут потрібна комплексна робота, а не тільки візовий режим», — сказав він.

Секретар РНБО зауваєив, що не розуміє аргументів противників візового режиму для громадян РФ.

«Але поки триває дискусія на цю тему, ми не повинні втрачати час, а зробити те, що в наших силах. Наприклад, ми повинні пускати громадян Росії тільки за міжнародних біометричних паспортів. У більшості росіян їх немає — це їхні проблеми. При цьому в обов’язковому порядку необхідно з кожного в’їжджаючого з РФ знімати відбитки пальців рук, сканувати сітківку очей, якщо є роги, копита і хвіст — фіксувати і це. Ми повинні поставити надійний заслін, який захищає країну від проникнення ворожої агентури, терористів, сепаратистів», — сказав Турчинов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кабміні готові до запуску віз із Росією

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявляв, що з міркувань безпеки Україна має ввести візовий режим із Російською Федерацією.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share