КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В’єтнам, Філіппіни і Танзанія: в яких країнах довіряють Путіну

До Росії як країни у світі ставляться більш прихильно, аніж до особи президента цієї країни Володимира Путіна.
Про це свідчать результати опитування впливової американської неурядової організації Pew Research Center.
Центр проводив опитування у низці країн по всьому світу, і лише в чотирьох з них 50% і більше опитаних заявили, що зовнішня політика Путіна є «правильною» – у В’єтнамі (79%), на Філіппінах (54%), у Танзанії (51%) та Греції (рівно половина опитаних). Що цікаво, лише в трьох з цих країнах (за винятком Танзанії) більше 50% опитуваних позитивно ставляться до Росії, однак загалом ставлення до країни дещо краще, аніж оцінка зовнішньої політики Путіна.
Читайте також: Трамп чи Путін: кому із двох президентів у світі довіряють більше
Натомість у Європі до нашого сусіда ставляться набагато прохолодніше: лише в Греції Росії та Путіну довіряють, натомість в інших країнах переважають негативні відгуки. Так, найгірше до Росії ставляться у Нідерландах (82%) та Швеції (78%), а політику Путіна помилковою вважають в Польщі (89%), Іспанії (88%), Нідерландах та Швеції (по 87%), Франції (80%), Великій Британії (79%) та Німеччині (76%).

Не кращі справи в Путіна і на Близькому Сході та Північній Африці. Зокрема, у Йорданії 92% вважають його зовнішню політику помилковою, в Туреччині так вважають 74%, в Ізраїлі – 69%.

Дещо краща ситуація для російського президента в Середній Азії та на Далекому Сході – про В’єтнам та Філіппіни ми вже згадували, В Індії його політику позитивно оцінюють 29% (причому негативно – лише 13%, решта не визначились з відповіддю), в Індонезії – 31% (негативно – 30%). Навіть у Японії, в якої є територіальна суперечка з Росією, діяльність Путіна позитивно оцінює 28% (щоправда, негативно – аж 64%).

А от в Африці майже кожен третій опитаний вважає зовнішню політику Путіна правильною. Однак цей регіон відрізняє те, що до Росії тут ставляться прохолодніше, аніж до особи її президента (на відміну від всіх інших регіонів).

Що цікаво, мешканці США довіряють Путіну більше (23%), аніж канадці та мексиканці (по 19%). А от до Росії як країни позитивніше ставляться у Мексиці.

В Південній Америці російського президента теж не надто полюбляють – навіть у Венесуелі його дії підтримує 22%, а в Чилі, Бразилії та Аргентині цей показник не перевищує 20%. А от до Росії ставляться дещо позитивніше – від 27% у Аргентині до 41% у Перу.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share