КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Волонтер пояснив, чого бракує силам АТО для ефективного наступу

Армія України не готова проводити масштабні наступальні дії. Усе тому, що в армії немає необхідної кількості та якості колісної техніки – вантажівок і джипів.
Таку думку в коментарі виданню «Апостроф» висловив відомий волонтер Віталій Дейнега.
«З такою колісною технікою армія не в змозі виконувати завдання, пов’язані з переміщенням. Тобто в такому разі, армія не готова ні наступати, ні відступати, такою кількістю колісної техніки можна вести тільки окопну війну», – вважає волонтер.
Дейнега зазначив, що насичення армії новими зразками зброї гальмується через відсутність конкуренції на ринку озброєнь.
Ми повинні лібералізувати ринок, тоді у нас не буде автоматів «Малюк», реанімобілів «Богдан» і катерів від «Ленінської кузні» (всі виробники пов’язані з компаніями Петра Порошенка), – наголосив волонтер.
Дейнега також висловив переконання у тому, що у випадку, коли Президент України Петро Порошенко прибере комерційні інтереси і спробує навести лад у цій сфері, то в армії з’являться і дешеві безпілотники, і тепловізори.
Окрім того, волонтер поскаржився, що під час бойових дій на Донбасі Міністерство оборони отримує всього 2,6% ВВП з 5%, призначених на оборону.
«У ці відсотки входять МВС, СБУ, прикордонники і навіть пенітенціарна служба. Якщо в СБУ ще є воюючі підрозділи, то що тут роблять інші – я не знаю», – додав волонтер.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share