КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Влада позбавляє землі сотні тисяч селян — Корнацький

Сотні тисяч українських селян, які поки не мають наділів, ніколи їх і не отримають. Бо землю, яка належить їм але поки вважається державною, віддадуть підставним особам. Це станеться, якщо Верховна рада прийме законопроект №5535 «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Про це Gazeta.ua заявив народний депутат Аркадій Корнацький, автор законопроекту №5535-1 «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мільйони гектарів української землі вже на ринку — Корнацький

«Всі схеми фіктивного фермерства існують в умовах чинного українського законодавства. І так само діятимуть, якщо впровадиться законопроект, про який каже прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Влада так і чинить, щоб через підставних осіб можна було скупити ту землю, яка досі називається державною, а має бути народною, — каже народний депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мораторій не захищає селян від обезземелення, — Корнацький

Державна земля має бути використана лише в один спосіб розпайована між селянами, які мають на неї право. Це ті селяни, які сьогодні є працівниками державних сільгосппідприємств, соціальною сферою тих сіл, де знаходяться ці державні сільськогосподарські підприємства. Це сотні тисяч українців, селян, навіть якщо це сільська інтелігенція, яка проживає у селі, які не мають роботи на державних підприємствах. Всі ці державні підприємства це годівниця для керівництва Мінагрополітики та Академії аграрних наук. Їхні керівники жиріють, а люди, які там працювали чи працюють, не мають ні пристойної заробітної плати, ні орендної плати за землю.

Деталі читайте тут: Український земельний хрест: смерть чи воскресіння?

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share