КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Вкладники банків вимагають звільнити Гонтареву

Лідери партії «За життя», народні депутати України Євгеній Мураєв і Вадим Рабінович провели мітинг під будівлею НБУ в Києві.

Мітингувальники вимагали звільнити главу НБУ Валерію Гонтареву та її заступника Катерину Рожкову. А також заявили, що акція під НБУ буде безстроковою, поки, за словами Мураєва, влада не виконає свої обіцянки і не проведе розслідування діяльності Гонтаревої-Рожкової.

«2014 року на хвилі народних хвилювань, на жаль, до влади прийшли клептократи, злодії та корупціонери. І повністю антинародний уряд. Що вони зробили, вони придумали дві основні схеми, як грабувати націю. Перше, через тарифи, друге, через Нацбанк», — заявив Мураєв.

Він нагадав, що перші мітинги вкладників українських банків пройшли наприкінці минулого року.

«Ми на перші мітинги вийшли наприкінці минулого року. Ми добилися ухвалення декількох законів, об’єдналися з вкладниками і позичальниками і почали працювати з Адміністрацією президента. Ми виробили дорожню карту, але вони нічого не виконали. Ми домовлялися, що Гонтарева піде у відставку, але вона пішла у відпустку на три з половиною місяці», — зазначив народний депутат.

Крім того, за словами Мураєва, влада не квапиться проводити розслідування діяльності Гонтаревої та Рожкової.

«Наприкінці минулого року нам передали флешку з розмовами Рожкової, в якій чітко простежувалися злочини щодо розтрати, держзради і махінацій. Ми звернулися до прокуратури, СБУ, НАБУ, МВС. Місяць вони не ухвалювали жодних рішень, крім того, що порушили щодо нас кримінальну справу за незаконне прослуховування», — розповів нардеп.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share