КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Високі засніжені вершини: брат Найема у День прапора здійснив яскравий патріотичний вчинок

Масі Найем, брат колишнього журналіста та чинного нардепа Мустафи Найєма, у День державного прапора підкорив висоту у понад 3 тисячі метрів. Водночас український воїн мав із собою прапор України, підписаний військовими зі 122-го Окремого Аеромобільного Батальйону.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook і виклав відповідне відео.
За словами українського воїна, така ідея в нього виникла рік тому, колі він перебував у Авдіївській промзоні.
«До демобілізації було ще два місяці та мріяти було про що. Є деякі мрії, про які ти навіть не говориш нікому – ну, є мрія і є. Цього достатньо, аби жити. Одна з таких мрій – підкорити гору із сніжною вершиною. Ну, як підкорити… Мені здається це зневажливим щодо гори. Я б сказав, що була і є мрія отримати у гори дозвіл бути підкореною», – підкреслив він.
Крім того, Масі Найєм зауважив, що поїхав у Грузію сам, без друзів.
Зараз я перебуває селищі Степанцмінда (раніше називали Казбегі). Вже спустився із висоти 3047 метрів. До монастиря Бетлемі на висоті 3800 метрів не вистачило відстані як від Верховної Ради до приміщення метро Арсенальна (я виміряв). Але фізично та й у джинсах і сорочці туди дійти дійсно важко. Гірше того тільки те, що я був більше ніж на півдороги до самої гори. Це складно визнавати що сьогодні – не той день, коли ти будеш на висоті. Але на тій висоті, куди дійшов, я був вперше та вперше із прапором, підписаним товаришами зі 122-го Окремого Аеромобільного Батальйону, – додав він.
Також брат Мустафи Найєма оприлюднив плану на майбутнє, тобто спробувати все ж піднятися на Казбек, і привітав всіх з Днем державного Прапора.

Массі Найем з українським прапором на висоті у понад 3 тисячі метрів

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share