КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Виноград робить зуби міцнішими

Дослідники з Університету Іллінойсу довели, що речовини-флавоноїди з екстракту виноградних кісточок запобігає карієсу, зміцнюючи дентину — твердої тканини зуба. Також вони продовжують термін служби композитних пломб.

Дентин в основному складається з білка колагену. Композити повинні прикріплятися до дентину, але область, де вони з’єднуються, є слабким місцем. Через це пломби часто ламаються.

Читайте також: Названі продукти, які позбавляють зуби білизни

Пошкоджений колаген дентину здатний відновлюватися за допомогою флавоноїдів з виноградних кісточок. Тому вони захищають зуби від карієсу і забезпечують краще зчеплення пломби з поверхнею.

В Україні подорожчають стоматологічні послуги. Причиноює запуск Кабміном додаткової сертифікації якості медичного обладнання, виробленого у Європі. Відтепер весь європейський імпорт за однаковою процедурою перевірятимуть двічі в Євросоюзі та у нас.

«Стоматологія імпортозалежна галузь. В Україні дуже мало, на жаль, власних виробників. Дана процедура є дуже дорогою, вона може перенести свою вартість на кінцевий продукт», пояснив президент Асоціації імпортерів і виробників стоматологічної продукції Микола Сліпченко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share