КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Вимагаємо всеукраїнського референдуму з питання продажу землі — Михайло Головко

Уряд Гройсмана заявляє, що на вимогу Міжнародного валютного фонду потрібно запускати в Україні ринок землі. «Свобода» вважає ініціятиву Гройсмана незаконною, неконституційною і такою, що йде проти вимог українського суспільства. Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат України свободівець Михайло Головко.

«Більше 80% українців вважають, що земля ‒ не товар, а життєвий простір для існування нації. Ми вимагаємо проведення всеукраїнського референдуму, який би проявив волю народу», ‒ зазначив свободівець.

Націоналіст зауважив, що успішні країни не продають землю, а українська влада підштовхує своїх громадян до висновку, що обійтися без зовнішніх кредитів і запозичень неможливо, а розпродати землю та стратегічні підприємства ‒ єдиний вихід.

«Замість того, щоб стимулювати розвиток фермерства, створювати сільгоспкооперативи, допомагати селянам, влада націлилася за безцінь, оптом і вроздріб розпродати Україну. «Свобода» виступає проти вільного ринку землі. Маємо законопроєкт «Про український державний земельний банк», який дозволить охочим продати свою землю, але тільки державі і за достойною ринковою ціною. А ті, хто хоче обробляти землю, зможуть отримати її в оренду, а також отримати кредити та техніку в лізинг і займатися фермерством. Земля має належати державі і українським громадянам, щоби наш народ не лишився на узбіччі життя», ‒ наголосив Михайло Головко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share