КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Харченко Катерина Дмитрівна

 

C:\Users\Я\Desktop\14925677_1145140875562968_7561914669496009947_n.jpg

Харченко Катерина Дмитрівна

викладач кафедри англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Біографія:

Харченко Катерина Дмитрівна у 1984р. закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації  18 років. У КНЛУ працює з 2002 року.

Харченко К.Д. уклала навчальні програми з німецької мови як другої іноземної мови за кредитно-модульною системою організації навчального процесу для ІV курсу.  Основні навчальні курси, які викладає: німецька мова як друга іноземна мова на ІІІ та IV курсах, теорія і практика усного перекладу на IV курсі.

Харченко Катерина Дмитрівна є співавтором навчально методичних посібників: «Збірник вправ до аудіотекстів для самостійної роботи з німецької мови як другої іноземної для студентів ІІІ-го курсу», «Збірник вправ до аудіотекстів для самостійної роботи з німецької мови як другої іноземної для студентів ІУ-го курсу», «Навчально-методичні матеріали з німецької мови як другої іноземної для самостійної роботи студентів ІІІ-го курсу», «Навчально-методичні матеріали з німецької мови як другої іноземної для самостійної роботи студентів ІІ-го курсу»

Контактна інформація:

E-mail: Khatarina@meta.ua

 

Share
Share