КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Маркова Юлія Русланівна

Маркова Юлія Русланівна

Маркова Юлія Русланівна

викладач кафедри англійської філології і перекладу

Біографія:

У 2011 році закінчила Київський національний лінгвістичний університет за напрямом «Філологія»,  отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Переклад», спеціалізацією: «Англійська мова та друга іноземна мова» та здобула кваліфікацію магістра філології, перекладача англійської та німецької мов, викладача.
З вересня 2011 року працює викладачем кафедри англійської філології і перекладу факультету перекладачів. Викладає такі дисципліни: «Практика англійської мови» на 3-му курсі, «Практична граматика англійської мови» на 3-му курсі та «Теоретична граматика англійської мови». Здійснює керівництво курсовими роботами.
Веде активну педагогічну та наукову діяльність, є співавтором посібників для самостійної роботи студентів 3-го курсу «Make The Grade».

Основні публікації:

1. Work Your Way Up to the Top (Прямуй до успіху): Навчально-методичний посібник з першої іноземної мови (англійської) для аудиторної і самостійної роботи студентів III курсу факультету перекладачів / Укладачі: В. Г. Ніконова, Л. Ю. Ігнатенко, С. В. Малікова, Ю. P. Маркова, С. В. Єнько. – Частина 2. – К.: Освіта України, 2012. – 98 с.
2. Реклама як складова системи комунікації // Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: діалог мов і культур». КНЛУ, 21-23 березня 2012р. Київ, 2012. – С. 225-227.

Контактна інформація:

Тел. службовий: (0-44-) 287-15-97;

Share
Share