«Вас давно посадити треба» — працівники воюють за перукарню

Сьогодні, 13 червня, в Полтаві працівники перукарні по вулиці Великотирнівській заявили про захоплення приміщення. За їх словами, новий власник незаконно звільнив 12 перукарів.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Перукарня працює з 1985 року, це командитне товариство. 28% власності належить трудовому колективу, 72% — директору. Кілька років тому перша директорка перукарні померла, свою частину залишив в спадщину брату, який живе в Росії. Працівники хотіли викупити його частину, подали заявку до нотаріуса. Згодом дізналися, що новим власником став невідомий їм чоловік — Олег Іванов. Саме його ім’я з’явилося в списку реєстру підприємців.

«Знати його не знаємо. Прийшов до нас, документи показувати не хоче. Ми — колективні власники. Іванов мав би зібрати нас, скласти протокол зібрання, обговорити те, що він збирається купити більшу частину власності. Нічого цього не було. А тепер приходить до нас ледь не щодня, каже, що всіх звільнив. Ми жодних підписів не ставили. Трудові книги в нас на руках», — каже Євгенія Піщанська, представник перукарів.

Приходить до нас ледь не щодня, каже, що всіх звільнив. Ми жодних підписів не ставили. Трудові книги в нас на руках

Приміщення на 185 «квадратів». У мікрорайоні Половки «квадратний» метр оцінюється від $ 500 до $ 700.

«Найбільше, Іванов хоче його продати і заробити. Сама перукарні йому не потрібна», — додала Піщанська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух у столичній маршрутці: постраждали водій і пасажири

Зранку в перукарні зібралися нинішні і колишні працівники. Приїхав Олег Іванов. Перукарі почали вимагати від нього показати документи, які б підтвердили їхнє звільнення, і договір купівлі-продажу. Чоловік показав витяг з реєстру підприємців і свідоцтво про спадщину.

«Я купив у спадкоємця корпоративні права підприємства — 72 відсотки. Скликав загальні збори, але трудовий колектив не прийшов. Реєструватися вони не захотіли. В присутності нотаріуса я став на державний реєстр підприємців. Хто хотів, той міг би пройти співбесіду і лишитися працювати. Проте жоден працівник цього не зробив», — сказав Іванов.

«Та вас давно посадити треба за ваші дії. А ви ще й досі ходите до нас», — сказала одна з перукарок.

Зав’язалася сварка. На сторону закладу став один із клієнтів.

Приїхала поліція. Іванов показав їм витяг з реєстру, сів у свою іномарку і поїхав.