КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Вагітна знялась у фотосесії з 20 тисячами бджіл

Вагітна американка Емілі Мюллер влаштувала фотосесію з 20 тис бджіл, які обсіли її живіт.

«Фото абсолютно чудові. Це все, що я коли-небудь хотіла», — розповіла жінка.

Нині Емілі чекає на четверту дитину, а оскільки більше малюків вони з коханим не планують, то останню вагітність вирішили відзначити особливо, пише bilshe.com

Емілі знялася у фотосесії в одному з міських парків штату Огайо.

«Люди думають, що я наражаю свою дитину на ризик. Але бджоли дуже ніжні, і я сподіваюся, що моя фотосесія допоможе іншим людям повірити, що ці комахи не такі вже й страшні, як багато хто думає».

«Звичайно, я спочатку нервувала, але потім зрозуміла, що це просто дуже захоплюючий момент в моєму житті. Мій адреналін вирував у крові, і я більше ні про що не думала, тільки про 20 тисяч бджіл на моєму животі. Це був абсолютно приголомшливий зв’язок із природою. Бачити, як бджоли повзають по моєму животі, в якому перебуває дитина, було дуже натхненно».

Аби бджоли не були агресивними, їх нагодували досхочу солодкою водою. Для того, щоб привернути до себе весь рій, Емілі взяла королеву, за якою полетіли інші комахи, передає rusjev

Робота з бджолами, їх порятунок це те, чим займається Емілі. Після другого викидня вона намагалася заспокоїтися і повернутися до нормального життя, тож саме вивчення цих комах допомогло їй. Жінка є не лише головним майстром із пасічництва в Асоціації державного бджолярства в Огайо, а й головою компанії «Медові бджоли Мюллер». Також Емілі разом із чоловіком продають мед на місцевому ярмарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка нагодувала сина груддю на власному весіллі

«Бджоли символізують нове життя. Ми почали займатися ними після мого другого викидні. Мені потрібна була якась нова віддушина. Я вся поринула в нову справу, і це допомогло мені пережити моє горе, яке на той момент здавалося нездоланним. Деякі люди займаються в таких випадках йогою, а я зайнялася бджолами».

За всю фотосесію Емілі вжалили чотири рази.

6-річний Максим Білорусевич із села Угорськ Шумського району на Тернопільщині помер від укусу бджоли. Хлопчик грався на вулиці з сусідськими дітьми. Разом із ним був старший на два роки брат Назар. Як розповідають діти, Максим їв грушу і відкусив шматок, де заховалася бджола.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share