Білл Гейтс пообіцяв $12 млн на розробку універсальної вакцини від грипу

pexels-photo-935869

Один із засновників компанії Microsoft, мільярдер Білл Гейтс заявив, що пожертвує 12 мільйонів доларів на розробку універсальної вакцини від грипу.

«Ми запускаємо проект Grand Challenge з бюджетом $12 млн у партнерстві з Page family, щоб прискорити розробку універсальної вакцини від грипу. Мета полягає в тому, щоб спонукати сміливе мислення кращих учених світу з цілого ряду областей», — сказав БіллГейтс.

Він також розповів про можливу пандемію і додав, що світ не домігся значного прогресу у підготовці до цього. За його словами, незабаром на Землі може відбутися смертельна глобальна пандемія. Однак, Гейтс не уточнив, коли саме.

Нагадаємо, що акції Facebook зросли на 9% — найбільше після скандалу з витоком даних.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Білл Гейтс пообіцяв $12 млн на розробку універсальної вакцини від грипу appeared first on Студвей.