КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Бізнес на крові — візитна картка путінської Росії» — Тимчук

Російські туроператори організовують тури в ДНР. Включають відвідини місць бойових дій.

«Мене здивував цинізм ростовських туроператорів, що пропонують тури з помітною назвою «Донецьк Нескорений» в ДНР. За 20 тисяч рублів будь-який росіянин, задоволений кривавою бійнею на Донбасі, влаштованої його царем Путіним, може особисто здалеку помилуватися місцями цих м’ясорубок, де браві російські вояки заливали українською кров’ю українську землю. Цей сьогоднішній бізнес на крові — візитна картка путінської Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Путін чекає, коли його остаточно роззують, роздягнуть і викинуть» — Стрєлков

Сподіваюся, незабаром українські туроператори будуть пропонувати тури «Повалене чудовисько» в Москву з відвідуванням задимлених руїн Кремля і місця страти Путіна. Різниця між цими турами очевидна: у випадку з російськими туроператорами задовольняється маніакальна жадоба росіян до чужої крові і страждань, а в другому випадку — велике бажання справедливості, що заповнює серця українців», — написав на своїй сторінці у соцмережі Дмитро Тимчук, керівник Центру військово-політичних досліджень.

У магазинах торгової мережі «Амстор» в Донецьку закінчуються продукти. Фотографії напівпорожніх прилавків опубліковані в соціальних мережах.

«В Амсторе полный русский мир» , — пишуть користувачі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share