КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Бойовики обстріляли Новолуганське: під обстріл потрапила місцева ферма

Сьогодні, 14 червня, о першій половині дня бойовики «ДНР» обстріляли населений пункт Новолуганське, що на Донеччині. Внаслідок ворожих куль постраждали військові та цивільні об’єкти.
14 червня під мінометний обстріл потрапив один із військових об’єктів Новолуганського. Ворожий снаряд потрапив на імпровізовану кухню бійців, але тоді там нікого не було. Загинув лише бойовий пес Багіра.
Окрім військових об’єктів, у Новолуганському постійно страждає й цивільна інфраструктура. Так, місцева свиноферма вже вчетверте постраждала від ворожих обстрілів. Коли розпочався обстріл, у будівлі було чимало її працівників.
Як повідомив командир батальйону «Айдар» Максим Марченко, загалом було близько 10 прильотів із танку, і 20 – із 120 міномету.
Цікаво, що на Новолуганській свинофермі працюють люди, які проживають як на підконтрольній Україні території, так і з боку терористичних військ.
У бойовиків на посадах від командирів батальйону всі кадрові російські офіцери. Артилерійські підрозділи противників укомплектовані на 50% кадровими російськими військовослужбовцями. Їм байдуже на інфраструктуру, на ферми, підприємства чи людей, які працюють на них, – наголосив командир «Айдару».

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share