Безкоштовна школа програмування UNIT Factory відкрила другий набір студентів

laptop

Відкрита минулого року школа програмування без лекцій та вчителів UNIT Factory відкрила другий набір на навчання. Нинішню кількість студентів (280 осіб) до кінця року планують збільшити до 800.

Як писав раніше «Студвей», у UNIT Factory безкоштовно вивчають програмування та суміжні спеціальності за системою французької школи «42». При відборі кандидатів не враховуються академічні критерії або рівень вже наявних навичок програмування. Головними є лише мотивація і здатність мислити нестандартно.

У компанії повідомили, що серед студентів першого набору переважна більшість (61%) мали початковий рівень програмування до навчання в UNIT Factory, а 16% – взагалі нульовий. Однак це не завадило студентам успішно справлятися із завданнями навчальної програми. Більшість студентів першого набору – молоді люди віком 18-23 роки. 57% студентів вже мають вищу освіту.

Вступити в школу може будь-хто віком до 30 років. Після прийому заявок кандидати проходять онлайн-тест, який виявить рівень нестандартного мислення. Минулого року тільки за перший місяць після відкриття прийому заявок в UNIT Factory команда опрацювала більше 13 000 заявок абітурієнтів. Врешті 630 чоловік пройшли на третій етап відбору – так званий «басейн» (випробувальний період навчання терміном 1 місяць).

Онлайн-реєстрація відкрита на сайті школи і триватиме до серпня. Особисті зустрічі з кандидатами на другий набір стартували 24 квітня. За підсумками онлайн-тесту і особистих зустрічей близько 1500 абітурієнтів отримають можливість пройти «басейн», який стартує вже 3 липня. Навчання остаточно сформованої групи другого набору почнеться в листопаді 2017 року.

Нагадуємо, цієї осені в Києві відкриють інноваційний парк площею 25 Га. Проект буде реалізований у партнерстві з Фондом K.Fund Василя Хмельницького – засновника школи UNIT Factory.

Фото: ain.ua

Реклама

The post Безкоштовна школа програмування UNIT Factory відкрила другий набір студентів appeared first on Студвей.

Читати