«Бачила, як чоловік вистрибнув із вікна, чула, як діти кричать», — очевидці пожежі в Лондоні розповіли про свої враження

Очевидці пожежі в 27-поверховому будинку в Лондона поділилися своїми враженнями.

«Я в ліжку, поруч спить подруга, в сусідній кімнаті спить наша дочка, а я вже на межі, ось-ось засну і тут відчуваю — запах пластмаси. Я пішов, перевірив розетки у нас, у дитини — все в порядку.

Пішов на кухню покурити, відчинив вікно і чую — хтось кричить: «Горить, дедалі сильніше й сильніше!» Тоді я пішов, подивився у вічко і побачив, що весь майданчик у диму. Відчинив двері, стою в трусах, а там сусід кричить: «Виходь, пожежа!»

І я згріб дитину, дружину, накинув халат і вискочив на вулицю — вже все було у вогні», — розповів мешканець будинку, передає ВВС.

«Ми думали залишитися в помешканні, але потім задзвонила пожежна сигналізація, і ми вирішили, що треба вийти.

Здається, пожежники не могли дістатися до пожежного крана — чи то він не працював, чи то відкрити його не могли… І вийшло так, що пожежа почалася на кухні в квартирі навпроти, а потім вогонь через вікно почав поширюватися через облицювання, яке тільки недавно поклали … і, мабуть, пожежний вихід теж горів, тож люди зверху не могли спуститися, а пожежники — піднятися», — повідомляє молодий чоловік, який залишився ночувати у своєї дівчини.