КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Бачила, як чоловік вистрибнув із вікна, чула, як діти кричать», — очевидці пожежі в Лондоні розповіли про свої враження

Очевидці пожежі в 27-поверховому будинку в Лондона поділилися своїми враженнями.

«Я в ліжку, поруч спить подруга, в сусідній кімнаті спить наша дочка, а я вже на межі, ось-ось засну і тут відчуваю — запах пластмаси. Я пішов, перевірив розетки у нас, у дитини — все в порядку.

Пішов на кухню покурити, відчинив вікно і чую — хтось кричить: «Горить, дедалі сильніше й сильніше!» Тоді я пішов, подивився у вічко і побачив, що весь майданчик у диму. Відчинив двері, стою в трусах, а там сусід кричить: «Виходь, пожежа!»

І я згріб дитину, дружину, накинув халат і вискочив на вулицю — вже все було у вогні», — розповів мешканець будинку, передає ВВС.

«Ми думали залишитися в помешканні, але потім задзвонила пожежна сигналізація, і ми вирішили, що треба вийти.

Здається, пожежники не могли дістатися до пожежного крана — чи то він не працював, чи то відкрити його не могли… І вийшло так, що пожежа почалася на кухні в квартирі навпроти, а потім вогонь через вікно почав поширюватися через облицювання, яке тільки недавно поклали … і, мабуть, пожежний вихід теж горів, тож люди зверху не могли спуститися, а пожежники — піднятися», — повідомляє молодий чоловік, який залишився ночувати у своєї дівчини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома кількість загиблих у лондонській пожежі

«Жодного пожежного виходу не було, бо ці сходи були у вогні. Там залишилися моя невістка і свекор. Мене вивели, але я втратила зв’язок із батьком.

Будинок нещодавно відремонтували, ззовні облицюванням — припасували якусь пластмасу зверху і замінили вікна, і вогонь пішов під цю нову обшивку, яка трималася на дерев’яних планках. Майже всі мешканці будинку висловлювали занепокоєння щодо цього. У нас було збори з приводу цього ремонту, і ми боялися, що таке може трапитися», — розповідає мешканка багатоповерхівки.

«Врятуйте моїх дітей, врятуйте моїх дітей!» Бачили людей у вікнах, вони кричали: «Допоможіть, допоможіть!», а видно було, як вогонь заповнює все в їх квартирах».

Саміра веде далі: «Нас усіх вразило те, як швидко розійшлася пожежа: не було нічого — і ось уже все палає! Бо спершу горів четвертий поверх. Пожежу було видно — але нічого особливо страшного; а весь цей будинок дуже великий, і так швидко все сталося! Я бачила, як люди вистрибують із балконів, вікон. Бачила, як чоловік вистрибнув із вікна, чула, як діти кричать», — кажуть мешканки району, в якому сталась пожежа.

Місцеві ЗМІ написали, що один чоловік упіймав немовля, яке з 9 чи 10 поверха кинула жінка.

У західній частині Лондона загорівся 27-поверховий будинок Grenfell Tower. До ліквідації пожежі залучили близько 200 рятувальників.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share