Банкір вимагав рекордні $5 млн хабара

Правоохоронці затримали на хабарі $5 млн особу, яка відповідає за тимчасову адміністрацію в одному з київських банків.

Про це у соцмережі Facebook пише генеральний прокурор Юрій Луценко.

Адміністратор вимагав хабар за вирішення питань, пов’язаних із майном фінустанови, а також за вилучення з банку оригіналів певних документів.

«ГПУ спільно з управлінням К СБУ сьогодні під час отримання неправомірної вигоди в сумі 5 мільйонів доларів затримали уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Вона розробила злочинну схему вимагання та одержання хабарів від керівників банківських установ, до яких введені тимчасові адміністрації», — повідомив він.