АТО на Донбасі: Аваков теж виступив за перегляд статусу

Ідею перегляду статусу АТО на Донбасі з урахуванням існуючих реалій, що склалися, підтримав глава МВС України Арсен Аваков.
Про це міністр заявив у четвер, 15 червня, на брифінгу в Києві.
Він зазначив, що рішення про проведення АТО, схвалене у 2014 році, було реакцією на тодішню незвичайну ситуацію в Україні, з якою країна раніше не стикалася.
Зараз, коли мовиться про повномасштабну військову операцію, і це не спеціальна операція служб безпеки із залученням інших сил, то, очевидно, потрібно переглянути статус, але не переглянути суть, – сказав Аваков.
Глава МВС зазначив, що глава РНБО Олександр Турчинов виступив з ініціативою упорядкувати це питання, вирішити цілу низку процесуальних взаємин між різними структурами, щоб українським військовим і спецслужбам не ставилися штучні обмеження.
«Але глибоко переконаний, що конфлікт на Донбасі вирішуватиметься не на лінії зіткнення, а вирішуватиметься через політичний тиск на агресора і політичне врегулювання. Другим темпом, безумовно, йде позиція правоохоронців і військових», – розповів Аваков.