Артем Ташматов без операції може стати глухим і німим — терміново потрібні імпланти

1,5-річний Артем Ташматов має вроджену туговухість четвертого ступеня. Щоб чути йому потрібні кохлеарні імпланти, які коштують у турецькій клініці 486 тисяч гривень.

Щоб отримати їх безкоштовно, він стоїть у черзі в столичному Інституті отоларингології імені професора Коломійченка. Зараз Артем 348 у списку. Держава ставить в чергу на кохлеарні імплантації тільки дітей до двох років. Поки підходить черга, їм виповнюється вже п’ять, і ніхто їх вже не робить.

«Наш Артемчик взагалі не плаче. Тільки вміє голосно сміятися. Він вміє сміхом кликати на «допомогу». Він не розуміє, що всі інші люди чують і говорять. Він не вміє говорити, тому що ніколи не чув, як це робиться. Якщо зараз нічого не робити, мій хлопчик може стати ще й німим. Слухові апарати лише протезуют частково. Вони пищать, коли дитина стрибає», — ділитися мати Ліна.

Якщо придбати імплант фірми Медела у постачальника в Україні, то він обійдеться в 780 тисяч. Мережа клінік Aкiбaдeм виставила рахунок 486 тисяч гривень, і гарантує безкоштовну операцію і дванадцятиденну реабілітацію.

«Артем майже повністю глухий, але саме зараз у нього дуже високі шанси відновити слух і мову за допомогою кохлеарної імплантації. Якщо провести операцію найближчим часом, то малюк швидко набере словниковий запас, і «нормальний розвиток йому гарантовано», — каже Мехмет Зія Озьер, доктор медичних наук з турецької клініки Aкiбaдeм.

Тел. матері — 096 803 74 86 Ліна Володимирівна

Реквізити для допомоги Артему Ташматову:

Всеукраїнська Благодійна організація «Український Фонд Допомоги»

Код ЄДРПОУ: 37241402

Поточний рахунок: 26004052718802

МФО: 300711

Банк: ПАТ «ПриватБанк» Печерська філія, м Київ.

Призначення платежу: Пожертва на лікування Артема Ташматова

Можна скористатися системою електронних платежів на сайті фонду

Також, допомогти можна відправивши СМС-повідомлення зі словом *DOBRO (ДОБРО)* на короткий номер *3809*. Вартість повідомлення 9 гривень з урахуванням податків. Послуга доступна абонентам операторів Київстар, Vodafone, Lifecell.