КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Аномальна спека та грози: країни світу потерпали від негоди

Температурний рекорд в Ірані – сьогодні повітря там прогрілося до майже 54 градусів за Цельсієм. Це найвищий показник, зафіксований у червні в Азії. А тим часом в Європі вирує негода. В низці міст пройшов потужний ураган.
Потужна злива затопила Берлін. Всього за кілька годин в місті випала тримісячна норма опадів. У зв’язку з цим у німецькій столиці оголосили режим надзвичайного стану. Негода паралізувала роботу аеропортів, затопило метро, вулиці, автошляхи та підземні стоянки. Від паводка перехожих та водіїв авто рятували пожежники. Про постраждалих поки інформації немає.
«Під час зливи ми отримали майже 1300 екстрених викликів. Це дуже велике навантаження для служби. Під час новорічної ночі у нас зазвичай набагато менше роботи», – розповів представник Берлінської пожежної служби Бьорн Радуенц.
А у Москві потужний ураган забрав життя однієї людини. Ще один чоловік загинув від удару блискавки у Підмосков’ї. Крім того, майже десятеро осіб отримали травми.
Ураган у столиці Росії – найпотужніший за понад 50 років, стверджують синоптики. Стихія паралізувала авіарейси та залізничне сполучення. В деяких районах Москви випав град розміром з перепелине яйце.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share