КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Американські компанії планують добувати нафту в Україні

Дві американські компанії хочуть добувати нафту та газ в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

«Міжвідомча комісія прийняла до розгляду по суті звернення американських компаній Frontera Resources і Longfellow щодо здійснення проектів пошуку та видобутку вуглеводнів, в тому числі із нетрадиційних джерел, у межах ділянок надр, запропонованих зазначеними компаніями, відповідно, в Одеській та Полтавській областях», — йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали українські товари, які найкраще продаються у Європі

Як наголошується, комісія доручила провести консультації щодо оптимізації розміру запропонованої компанією Frontera Resources ділянки надр. Також комісія прийняла до розгляду по суті звернення ТОВ «Навігатор-комплект» (Україна) щодо здійснення проекту пошуку та видобутку вуглеводнів на умовах угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах площ Берестянська, Смілянська, Романівська, Шубінська, Новостепанівська (Львівська, Харківська, Дніпропетровська області).

Американська компанія Frontera Resources займається розвідкою і видобутком нафти і газу, була заснована в 1996 році. Компанія, як правило, працює на ринку Східної Європи навколо Чорного моря. Компанія Longfellow Energy — невелика, сімейно орієнтована приватна компанія, яка займалася, головним чином, розвідкою і розробкою нових запасів в прибережних басейнах США.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share