Амаль Клуні народжувала у королівському пологовому будинку

Первістки Джорджа і Амаль Клуні з’явилися на світло в Лондоні, куди подружжя вирушило ще кілька тижнів тому. Інсайдер стверджує, що зірки жили в просторому особняку Джорджа неподалік від британської столиці. Саме там і проводили час знаменитості, а самі пологи проходили в Kensington Wing of London’s Chelsea and Westminster Hospital.

Для Амаль була підготовлена ​​палата класу люкс, вартість якої приблизно вісім тисяч фунтів стерлінгів на добу. У кімнаті Амаль є все для комфортного перебування: ортопедичне ліжко, ванна кімната, великий плазмовий телевізор та холодильними пристроями.

До слова, в останній раз подружжя виходили в світ разом якраз в Лондоні. Тоді вони позували фотографам, які висвітлюють прем’єру фільму «Обіцянка» (The Promise). Це був квітень. Треба сказати, що останні дев’ять місяців знаменитості намагалися зайвий раз не з’являтися на публіці і не давати ніяких коментарів з приводу вагітності Амаль.