КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Амаль Клуні народжувала у королівському пологовому будинку

Первістки Джорджа і Амаль Клуні з’явилися на світло в Лондоні, куди подружжя вирушило ще кілька тижнів тому. Інсайдер стверджує, що зірки жили в просторому особняку Джорджа неподалік від британської столиці. Саме там і проводили час знаменитості, а самі пологи проходили в Kensington Wing of London’s Chelsea and Westminster Hospital.

Для Амаль була підготовлена ​​палата класу люкс, вартість якої приблизно вісім тисяч фунтів стерлінгів на добу. У кімнаті Амаль є все для комфортного перебування: ортопедичне ліжко, ванна кімната, великий плазмовий телевізор та холодильними пристроями.

До слова, в останній раз подружжя виходили в світ разом якраз в Лондоні. Тоді вони позували фотографам, які висвітлюють прем’єру фільму «Обіцянка» (The Promise). Це був квітень. Треба сказати, що останні дев’ять місяців знаменитості намагалися зайвий раз не з’являтися на публіці і не давати ніяких коментарів з приводу вагітності Амаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Джорджа Клуні народилася двійня

Фанати вітають подружжя Клуні з народженням Елли і Олександра.

Про народження малюків Джорджа і Амаль стало відомо вчора вранці. Мама двійні відчуває себе добре, діти також здорові. А ось Клуні, судячи зі слів інсайдера, ще потрібен час, щоб прийти в себе.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share