КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Акумулятори для смартфонів робитимуть зі сміття

У пошуках більш ефективних джерел відновлюваної енергії вчені неодноразово вдосконалювали акумулятори.

Група вчених з Китаю оголосила, що в ході експериментів їм вдалося створити новий тип акумуляторів на основі іонів калію і сміття.

Дослідники взяли іржаву перероблену сітку з нержавіючої сталі і використовували розчин ферроцианида калію, який також застосовується у виробництві вина і в добрив, для розчинення іонів з шару іржі сітки.

Ці іони, включаючи залізо і нікель, потім об’єднуються з іншими іонами в розчині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водії екскаваторів зійшлись у битві майстерності

Разом вони утворили сіль, яка чіплялася на сітку у вигляді нанокристалічних нанокубов, які можуть зберігати і виділяти іони калію. Рух іонів калію дозволяє здійснювати провідність, яку вчені посилили шляхом додавання покриття з окисленого графіту. Про це повідомляє Новое Время.

Отриманий акумулятор поки є лише доказом концепції, але дослідники залишилися задоволені отриманим результатом. Він має високу пропускну здатність, розрядна напруга і стабільністю циклу.

У КНР тестують продуктову крамницю нового покоління. Мобільний магазин Moby Mart працює на сонячній енергії. Здатен автономно рухатися. Новинку розробила шведська компанія спільно з університетом міста Хефей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share