КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Активістка Femen голяка видерлась на постамент та кидалась цукерками Roshen

Оголена активістка Femen забралася на постамент знесеного пам’ятника Леніну в Києві оголеною до пояса, з короною і факелом, тож мала нагадувати символ США — статую Свободи.

При цьому на постаменті було розміщено плакат з написом «Chocolate independence» («Шоколадна незалежність», — Gazeta.ua), повідомляє ТСН.

На оголених грудях жінки було написано Roshen — назва кондитерської компанії, яку президент Петро Порошенко передав у траст. Діставшись постаменту драбиною, вона почала розкидати навколо цукерки згаданої торгової марки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Порошенка і Лукашенка увірвалась жінка із оголеними грудьми

Пізніше її колега по групі — Анжеліна Діаш Де Кінташ — пояснила, що таким чином Femen хотіли звернути увагу влади на «жіночі питання».

«Як дівчина, живучи в Україні, я не відчуваю себе захищеною, я не відчуваю, що жіночі питання порушуються та вирішуються. Можна сказати, що за всі роки незалежності України головним надбанням, як ми всі можемо зараз бачити, є збагачення Петра Порошенка в якості шоколадного магната, за сумісництвом він наш президент, тобто його імперія зростає на фоні зубожілого населення», — сказала вона.

Рух «Фемен», який зародився в Україні, розпався. Засновниця «Фемен» Яна Жданова заявила, що рух розпася ще в 2015, а нинішні акції носять індивідуальний характер. Жіночий рух Femen зародився на Україні у 2008 році і прославилося провокаційними акціями, в ході яких активістки демонстрували свою груди для залучення уваги. Часто учасниці руху при цьому надягали на голови вінки з квітів. У 2012 року філія Femen відкрився у Франції, а потім рух поширився і на інші країни. Однак, за словами Жданової, зараз всьому цьому прийшов кінець, так як учасниці Femen «не поділили гроші і влада».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share