Авто нардепа згоріло у Луцьку: опубліковані фото

У Луцьку згорів автомобіль народного депутата та бійця «Айдару» Ігоря Лапіна.
Про це повідомляє місцеве видання Volynnews.
Інцидент стався вранці, 8 червня, близько 04:00 на вулиці Чорновола. Пікапом «Volkswagen Amarok» користувалися діти політика та дружина, з якою нардеп сумісно не живе. Сам Ігор Лапін перебуває зараз у Києві.

Що стало причиною займання – з′ясовують правоохоронці. Зокрема, розглядається версія підпалу.

Політик на своїй сторінці у Facebook написав, що автівку спалили через те, що скоро у місті відбудуться вибори міського голови.
Поки я в Києві б’ю по хабарникам, проводжу засідання по законопроектах, в Луцьку тітушки палять авто моєї родини. От така то вона «Укропівська любов». Все, що мене не вбиває – робить сильнішим, – йдеться у дописі.